| MariusMirel1997 a întrebat:

De ce nu mai imi merge Cabal(Online). Intru in joc bag user and password si imi zice asta http://imageshack.us/photo/my-images/21/a3az.jpg/, puteti sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| georgege a răspuns:

Reinstaleaza jocu / Dai reset la PC / Incearca alt con / Incearca peste 1-2 zile
Poate fi o eroare de la joc... Funda?

| MariusMirel1997 explică (pentru georgege):

Mi-am reinstalat jocu' de 3 ori, am asteptat o saptamana, am incercat cu un alt cont si tot nu merge.

| georgege a răspuns (pentru MariusMirel1997):

Ai incercat jocu la un prieten? Poate e de la serverele lor...

| MariusMirel1997 explică (pentru georgege):

Nu am fost la cineva sa incerc, dar mi-a mers jocu' am facut nivel 50, dar m-am plictisit si l-am dezinstalat, iar dupa un timp am vrut sa ma reapuc si nu mai merge.