| App0 a întrebat:

De ce nu merge 4Story? Scriu contul si parola apoi scrie 'eroare nu stiutu ce revenim in cateva minute'. Dar nu mai pot sa inchid jocu.De ce? Dau o funda mare si frumoasa pentru cele mai bune raspunsuri!

4 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Cred ca serverul este deconectat si de aia nu merge jocul.Si se blocheaza mutl cate ore ai stat asa?

| zuzapitika a răspuns:

Si eu am avut problema asta:) intra pe www.4story.ro si incearca sa intri pe contul tau. daca merge inseamna ca jocul in sine trebuie sal dezinstallezi si sal instalezi iar:)succes! daca mai ai intrebari zi-mi pe mess kido_kid69

| Pr0fetu a răspuns:

Depinde cand ai vrut sa te loghezi.
De exemplu in fiecare miercuri e mentamenta(restart server) pe 4Story.ro.
Daca nu e asta incearca un reinstal...

| cips22 a răspuns:

Nici mie numi mege 4story dau pe el si dau joaca si dupa imi apare protecqia a gasit o problema.(10705). ce sa fac dau funda? as da dar nu stiu cei funda imi ziceti?