| Daryno a întrebat:

De ce nu merge fifa 2007, imi cere ceva cod si cand vreau sa pun codu imi zice error dau funda ajutati-ma va rog

1 răspuns:
| Dumitrumarian a răspuns:

Salut intai ar trebui sa spui ce eroare iti da
apoi o sa iti spun
dar cred ca stiu ce este daca este luat dupa net si are facuta imaginea intra in el in imaginea aia facuta de tine cu daeomon tools ai dai click stanga si ai dai open in new window sau explore apoi intra in crack si apoi intra intr-o aplicatie care este codul in ea si scrii codul si gata