| VinnieMmM a întrebat:

De ce nu merge sa joc SA:MP iau servere le bag la Add Server, intru si imi zice Connecting si dupa imi zice ca serverul nu raspune... Ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| xBodu a răspuns:

Ai versiunea cea mai noua a SA:MP-ului? Daca nu ai scrie pe net samp si downloadezi de acolo si daca ai cred ca un reinstall la samp ar merge si daca nici asa nu stiu ce sa mai zic.

| VinnieMmM explică (pentru xBodu):

Sa dovedit ca luasem cea mai noua versiune dar nu full si am luat`o pe cea full si acum merge, oricum mersi de ajutor