| mentala66 a întrebat:

De ce nu-mi merge mondial mt2? la ch imi apare ch... spuneti-mi pls?

4 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Inseamna ca e off se lucreaza la elhappypoate au ceva probleme si incerc sal repare am jucat mondial mt2 nu stiu daca acum e mai fain aveam 99 lv maxim era 250 cred

| Bestmetin2 a răspuns:

Sa redeschis si mie la fel in loc de ch NORM apare ch...mt2mondial e acum din 2012 e la fel am vazut pe youtube

| 0LeHeL0 a răspuns:

Sal am rezolvat problema.va dau tutorial si sa-mi dai funda ca si eu am facut asa si acum imi scrie ONLINE uite : http://www.youtube.com/watch?v=LPQKZZQJwxc

| Anonym21 a răspuns:

Se pare ca mondialul s-a inchis.Si eu am avut cont de 200level.Dar speram omare majoritate de oameni care joaca mondial ca se va deschide.Si daca se deschide dau tie contul ca nu-mi mai trebuie. Funda terog.