| XxK3nnTxX a întrebat:

De ce nu-mi merge sa joc fifa 11 cu gameranger imi spune asta cand cineva face canera si vreau sa intru,, In order to join this game you most have the same version of fifa 11 as the host,,. Funda, Multumesc!

3 răspunsuri:
| TheOddGamer a răspuns:

Poate te ajuta asta https://www.youtube.com/watch?v=O5ukkb4TaCw + eu cu gameranger jucam doar fifa 2007 :P

| TheOddGamer a răspuns:

Sau vezi daca ai setat la host fifa 2011.Caci daca nu ai setat fifa 11 nu o sa-ti mearga tongue

| userul7200 a răspuns:

Salut, trebuie sa ai versiunea ce o are si host-ul. Poti descarca de pe net un patch si ar trebui sa mearga.