| Alexandru_Sisoe_1996 a întrebat:

De ce nu pot da jos itemele de pe mine pe metin2? de exemplu manusa talharului o pun si n`o mai pot da jos... dau funda pentru un raspuns bun

1 răspuns:
| Mastershot96 a răspuns:

Unele iteme cand le echipezi nu le mai poti da jos ...asa sunt de exemplu manusa talhar de 2h/ inel de xp de la metine ..etc. Asa le este felul.Intradevar sunt si iteme care se dau jos cum ar fi manusa talhar dar de la metine 85-90 care este de 3 h.Pur si simplu asa e jocu unele se dau jos altele nu...Bafta!