| Ninjely a întrebat:

De ce nu pot sa ma inregistrez pe MondialMt2 New world pedata de : 13.06.2011?

3 răspunsuri:
| MegaGiovannY a răspuns:

Mondial se va inchide si nu mai poti face conturi.registeru e blocat toate conturile sunt banate

| Ninjely explică:

Mai astept raspunsuri. Probabil e vreo defectiune de sistem. Ma voi uita p net sa vad ce spune echipa jocului:d.

| Ninjely explică:

Gata astazi au dat drumul metinului nu mai am nev de metine CataBuBu, cred ca te-ai inselat caracterele mele si ale fratelui meu nu au ban! toate caracterele de pe joc merg.