| StoicaAndi a întrebat:

De ce nu se salveaza la batman arkham city? L-am jucat vreo 5 misiuni si cand l-am aprins calculatorul a doua zi nu s-a salvat. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| TheHeadbanger a răspuns:

Deci am avut exact aceiasi problema. Prima data intri in joc, dai la Live. O sa apara un text mai lung, dai scroll cu mouse in jos si dai la Create local profile. Alegi un nickname si te loghezi pe el de fiecare data cand joci! big grin Se va salva automat.winking Funda?

| MarioTGK a răspuns (pentru TheHeadbanger):

Multumesc mult am aceasta problema de 3 zile
Joc numai de la capat acum e in regula datorita tie

| TheHeadbanger a răspuns (pentru MarioTGK):

No problem! big grin

4 răspunsuri:
| boomblast a răspuns:

Ti-ai facut cont pe windows live?

| StoicaAndi explică (pentru boomblast):

Pai nu stiu sa fac cont daca imi dai linkul iti dau funda