| Apetrei_Bogdan_1995 a întrebat:

De ce se joaca toata luma Metin2? Eu am jucat 2 zile cand aveam 12 ani. Tampitilor, cautati pe net Rift sau WildStar sa vedeti ce inceamna un MMO modern de care se bucura restul lumi.Am vazut 10 intrebari l-a rand cu metin si cedez nervos deja. Inceleg de ce lumea se joaca WoW inca dar de ce
Metin 2. Dati clic pe orice reclama idioata.

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

''Yei toți șmecherii joacă metin 2 de ce
n-aș fi și eu ca ei? ''
Ceva de genu. Oricum nu te obosi să-ți pese ce și cum joacă. Lasă-i în pace că oricum n-o să te asculte.

| Dem0N a răspuns:

Intrebarea e cam veche, dar acum am dat de ea si as vrea sa-ti raspund. Nu e neaparat din cauza ca nu exista jocuri mai bune decat metin..Chiar exista, sunt multe si bune, dara, din pacate multi nu au calculatoare decente care sa suporte jocurile mari ca dimensiuni si ca cerinte de sistem. in schimb metinul nu cere foarte mult si pentru ceea ce ofera multi il considera foarte bun.