| alexshobyx a întrebat:

De ce sunt atatia disperati de Metin 2? Ce e mai special la el decat, sa zicem la League of Legends sau HON. Adica vreau sa spun ca are o grafica de tot rahatu...panaa si 4Story e mult mai bun decat metin...

5 răspunsuri:
| Reznov a răspuns:

E gratis.

| alexshobyx explică:

Si league of legends sau 4 story, sunt gratis, deci raspunsul tau pica @brainz89

| Syaaa a răspuns:

Paiii`laughing)` :
1.Grafica bunalove struck
2. faci multi prieteni
3.te poti casatori, dansa, etc
4.te distrezy, omori, faci baza de altii big grin
Cam Atattongue Shy Daca Joci Metin2 Nu Inseamna Ca Eshty Disperatwinking

| alexshobyx explică (pentru Syaaa):

Nu sunt de acord cu Nr1.Si o sa-ti arat un link ca sa vezi ce face Metin 2 din oameni.
http://www.TPU.ro/......e-mess-si/

| Syaaa a răspuns (pentru alexshobyx):

N`oy Fii Tu De Acord K Nr1 Dar``Unora chiar le place graficawinking si e mistotongue...Sh Referitor la link...oh go on.prostieoh go on postare facuta din lipsa de okupatsie``oh go on``!