| ghorghe123 a întrebat:

De ce u\in GTA 4 camera o ia razna, adica se misca de nebuna de parca ar fi posedata si de ce masina accelereaza singura si nu o mai pot opri? Dau Funda +Vot!

7 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Poate de vină e jocul. Și eu am GTA 4 și zice că-mi merge pe maxim, dar îmi sacadează tare. Jocul nu a fost făcut bine la capitolul compatibilitate...

| ghorghe123 explică (pentru SonicAndrei):

Pai si ce sa fac?

| SonicAndrei a răspuns (pentru ghorghe123):

Nu știu ce e de făcut. Ia jocul din altă parte... Am un coleg care a luat jocul cu ceva update. Și eu l-am lăsat pe Mediu dar voi aștepta să se lanseze GTA 5.

| ghorghe123 explică (pentru SonicAndrei):

Mai asteapta, abia in spetembrie se lanseaza pentru ps3 si xbox 360 pentru pc cred ca dupa 2014...

| SonicAndrei a răspuns (pentru ghorghe123):

Dacă vrei un joc tare ia-ți Battlefield 3, Crysis 3 sau Asasin's Creed 3. Mie seria GTA mi se pare deja puțin plictisitoare... Când eram mic doar pe GTA mă jucam, dar ce e nou la GTA 4 e doar grafica, comenzile realistice și misiuni mai reale. Nu spun că jocul nu e tare, zic că sunt jocuri mai interesante...

| ghorghe123 explică (pentru SonicAndrei):

Nu cred ca imi merge asasin's creed 3... Abia imi merge GTA 4 pe low.

| SonicAndrei a răspuns (pentru ghorghe123):

Atunci calculatorul e de vină. Singura soluție aici este să-ți iei alt calculator.