| RuNNNer a întrebat:

De curand am descarcat WoT l-am lasat sa-si faca update-ul si cand s-a terminat am dat start mi s-a facut toata fereastra alba si dupa 5 sec si-o revenit s-a incarcat si apoi la actualizare tanchist imi iese fara nici o eroare si nu stiu dc? Solutie Dau funda!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Banuiesc ca moduri nu ai. Poti incerca sa il reinstalezi, uneori functioneaza. Ce sistem de operare si configuratie ai? Cumva Windows XP si 2 GB ram?

| RuNNNer explică (pentru KodrutZ):

Am windows 7 1 gb ram 256 video

| KodrutZ a răspuns (pentru RuNNNer):

Ce imbecil ti-a pus W7 la doar 1 GB RAM? WoT e prost optimizat, face figuri in XP cu 2 GB, asa ca nu ma mir ca iti crapa cu doar 1 GB la W7.