| AlexVisan2013 a întrebat:

De curand am instalat Gta San Andreas Real V2. Dar imi merge foarte greu.Ce sa fac ca sa imi mearga normal?

5 răspunsuri:
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Daca iti merge greu inseamna ca e ceva de la compul tau. Sterge ceva ce nu ai neovie sau instaleaza windowsulbig grin Funda

| AlexVisan2013 explică (pentru Diaconu_Gabriel_1997):

Am incercat ambele variante, dar nu merge! Scuze... De ce o merge asa de greu?

| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns (pentru AlexVisan2013):

Atunci insamna ca e prea mare jocul pentru compul tau.altceva nu are ce sa fie.

| AlexVisan2013 explică (pentru Diaconu_Gabriel_1997):

Cred ca o sa incerc sa curat unitatea ca are cam mult praf in ea.

| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns (pentru AlexVisan2013):

Funda?