| Eugeniusu a întrebat:

De pe ce tasta pot sa fac 'tatuajul' sau 'desenul' la jocul Cs? Eu am facut de pe tasta 'T', dar am Cs. 1.6 acum si nu pot sa mai fac tatuajul(pictograma aia). Sper ca intelegeti ce vreau sa zic. x) De pe ce tasta sa fac tatuajul' sau daca nu este alta tasta cum altfel sa-l repar sa il pot face iar de pe tasta 'T' laughing. Dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Salut,dacă ai Counter Strike 1.6 poţi să te duci la Options-Keyboard si de acolo îţi poţi schimba tasta pentru logo în ce literă vrei tu.