| Daniela_8349 a întrebat:

De prin clasa a 5a nu am mai jucat NFS, si acum de cateva zile mi-a venit un dor... Mi-am luat NFS Most Wanted si Hot Pursuit. Imi place grafica dar m-am saturat de joaca de-a soarecele si pisica cu politia. Vreau sa stiu toate variantele de NFS fara politie big grin

Răspuns Câştigător
| robert_4988 a răspuns:

Nfs underground 2 e supeer...nu te urmareste politia, te poti plimba prin oras fara probleme...nfs underground e doar sa faci curse si nu te poti plimba prin oras

1 răspuns:
| TheKiller975 a răspuns:

Nfs Underground, Nfs underground 2