| Vidacu69 a întrebat:

De unde descarc toate include-urile pentru Sa-Mp mai exact pawno? Stiu ca am gasit eu o data la intamplare o arhiva cu toate include-urile dar acum nu il mai gasesc... vreau sa il am pur si simplu,cine stie dati-mi link, funda.

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Nu exista de unde sa iei toate includes de odata. Iei doar ce ai nevoie pentru acel fs sau gm de pe samp forum oficial ala cu.com

4 răspunsuri:
| Vidacu69 explică:

Ba exista, chiar le-am gasit aseara smug. Oricum, esti singurul care a raspuns asa ca iti voi acorda tie funda.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Vidacu69):

Ok poti sa ma contra zici, se vede ca nu ai habar... sunt peste 4 mii de includeuri active pe forum. De curiozitate cate ai in folder depasesc 30 laughing?

| Vidacu69 explică (pentru SasNetRomania):

Hmm...da ai dreptate m-am exprimat gresit, nu sunt toate asa-i, sunt cateva mai exact 100 si ceva dar ai dreptate, greseala mea laughing

| SasNetRomania a răspuns (pentru Vidacu69):

Da, si ai grija la astea gata selectate posibil sa fie niste includeuri manarite, adica modificate si rau intentionate. Sa nu te miri daca intra vreun fraier pe server si iti afla rconul sau isi da admin...