| dEEk a întrebat:

De unde fac rost de doua inele de logodna(unul tu, unul partenera/partenerul), rochie de mireasa, costum de mire si de un buchet de flori?

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

De unde poti face rost de bijuterii? Nu de la magazinele de bijuterii? Intrebari de genul asta nu isi iau rostul. Ma gandesc ca daca ar trebui sa organizezi o nunta, te-ai interesa "pe teren" unde poti gasi tot ce iti trebuie, nu pe net. Parerea mea, daca ar trebui sa imi organizez nunta, nu as face-o pe net. straight face

| dEEk explică:

rolling on the floor))))))))) mai am in realitate pana ma casatoresc. in metin2ro

| roxycool a răspuns:

De la magazin sau de pe net