| dEEk a întrebat:

De unde fac rost de doua inele de logodna(unul tu, unul partenera/partenerul), rochie de mireasa, costum de mire si de un buchet de flori la metin2ro?

2 răspunsuri:
| GtaSA a răspuns:

Du-te in map 2 la negutorul ambulant pentru costume si flori si ai o misiune de la 25 unde trebuie sa bati 30 jin-hee

| Antonia50 a răspuns:

Pai te duci in map 2 si mergi pana la un tip ( nu in oras la mobi) rochia costa 2, 500kk si costumu 2kk si buchetu 500k inelele pe privat sunt la negustoare pe ro nu stiu. sper ca ti-am fost de ajutor.O zi buna happy.