| pastru009 a întrebat:

De unde pot cumpara "Robin Hood: The Legend of Sherwood"?(Bucuresti)
Niste link-uri m-ar ajuta enorm sa fac comanda sau daca aveti voi jocul si nu il mai vreti il platesc. big grin

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Simpu, de pe STEAM: http://store.steampowered.com/app/46560/?l=romanian. 7 euro cu aproximare!

| Blamely a răspuns:

Nu știu dacă se mai găsește în magazine având în vedere că-i destul de vechi, dar poți cumpăra copii online, atât fizice cât si doar virtuale.