| AndreeeeeeeeeeeyYy a întrebat:

De unde pot descarca Avira antivirus cu licenta macar pe doua luni, sau pe o luna

Răspuns Câştigător
| Misako a răspuns:

Salut Andrei! Eu iti recomand sa folosesti antivirusul Nod32 deoarece la momentul actual este cel mai bun si mai performant dim lume...iti garantez eu plus ca nu te lasa sa intrii pe un site daca vede ca poti lua virusi de acolo. Acum e randul tau sa alegi... daca vrei avira cu licenta nu poti decat sa-l cumperi sau sa te intelegi cu un admin sa ti-l dea gratis.
Sper ca ti-am fost de folos.

| chronoStrix a răspuns (pentru Misako):

Nod32 cel mai performant din lune?
Am trait s-o vad si pe asta.

| AndreeeeeeeeeeeyYy explică (pentru Misako):

Multumesc!

3 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Avira are o varianta gratuita foarte buna happy
Daca il vrei licentiat, cumpara-l!