| lostmen a întrebat:

De unde pot descarca pe gratis cel mai bun bot pentru dark orbit si care sa il pot folosi mereu sau ceva hakuri de uridium si credite?

2 răspunsuri:
| Mircea1997 a răspuns:

Eu staim ca trebuie sa trimiti textul: BIG 6873555 la numarul 7465 (SMS-ul este gratuit)Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 6873555! Si apoi vei primi pe telefon un link cu numele unui site de pe care descarci hack-uri dark-orbit pe gratis! Aceste hack-uri iti dau si credite si uridium infinit! Eu am incercat si acum am goly full si sparg tot ce-mi iese in cale! E super!

PS: Daca nu nimeresti din prima poti sa mai incerci inca o data!

| randy2011 a răspuns:

Nu stiu deaste.nu stiu nu stiu.