| xGwenX a întrebat:

De unde pot descarca un program gratis de editat fotografii ?
as vrea sa pot marii anumite forme pe forografie si sa micsorez ochii ,nasul de exemplu etc .
in afara de photoshop **
funda **pentru link happy

3 răspunsuri:
| JosephStalin a răspuns:

Http://www.photoinstrument.com/ Este foarte bun, iar inainte sa intri pe el iti da si tutoriale cum sa le faci. Poti scapa de cosuri...mai bine te las pe tine sa descoperi.

| FotografBucuresti a răspuns:

Www.Seremi-STudio.com la " Te poate ajuta" ai acolo 3 4 programe gratis de editat