| VIO55 a întrebat:

De unde pot gasi gadgetul acela pentru site cu camera de filmat in colt? Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

XSplit - Going Live is Simple sau Adobe CS Live

| VIO55 explică (pentru Prezidentul):

Ma refer la camera aia din susul paginii siteului, in colt, vreau si eu una.
Link sau codul HTLM.

| VIO55 explică (pentru Prezidentul):

Link sau htlm-ul ei, ma refer la camera aceea din coltul siteului vreau si eu una

| Prezidentul a răspuns (pentru VIO55):

Vrei sa faci video stream sau sa filmezi jocuri in timp ce joci? Spune mai clar... Eu ti-am dat ce ai cerut, un program unde poti sa te filmezi cu webu in timp ce utilizezi calculatoru - stream live. :d