| Cristian_Florin_1997_cJrE a întrebat:

De unde pot lua si eu jocuri/aplicatii gratis pentru android 4.1 (tableta)?

4 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

De pe Magazin Google Play. Doar intră la categoria de aplicații gratis. Dacă vrei să ai pe gratis și jocuri pe bani, poți folosi for sh+ared (nu așa se scrie). Sau cel mai simplu scrii pe Google "《numele jocului》 for android".

| timeOUT a răspuns:

Daca ai internet este foarte user intri pe google play sau marker (depinde de limba utilizata) si alegi jocul care vrei, daca nu ai internet incearca link'ul asta ---> http://android.mob.org/

| stefan1998_5137 a răspuns:

Google play, mobilio sau androider

| tacea112 a răspuns:

M.mobile9.com
waptrick.com
phoneky.com