| stefanfanu a întrebat:

De unde pot sa-mi descarc pes 2006. Daca stie careva va rog dati-mi si mie link-ul va rog. Dau funda.Merci.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici http://tinypaste.com/03269ac9

| stefanfanu explică (pentru neluL):

Dar trebuie sa faci cont nu? am scris pes 6 dar nimic.

| neluL a răspuns (pentru stefanfanu):

Eu ti-am dat jocul sa-l descarci nu sa joci online. Acolo sunt linkurile de download! Online nu stiu decat aici http://www.pes6vicios.com/viewtopic.php?f=16&t=34 trebuie sa te inregistrezi si sa descarci pachul de la ei.

| stefanfanu explică (pentru neluL):

Pai asta vreau sa-l descarc.Dar nu inteleg cum.

| neluL a răspuns (pentru stefanfanu):

Da click pe linkul meu si inauntru ai linkurile de download! Ce este asa de greu? Nu pot posta direct linkurile de download pe TPU!
Trage cu mouse-ul peste primul link si click dreapta ->deschidere in fila noua->iti apare link direct de download ->aici da click pe DOWNLOAD (este verde). Asa faci cu toate linkurile pana il descarci pe tot.