| AlexAlexSmk a întrebat:

Dece cand ma loghez pe metin2 alaska merge dar cand direct se incarca mapa direct ma scoate de tot de pe metin. nu stiu ce sa fac. Vot+Funda raspunsului care m-a ajutat ♥ Id meu de mess: grancea.alex@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Ene_Robert_2001 a răspuns:

Salutare.
pai, hai sa iti explic.
1)intri la start-->all programs-->accesories-->comand promt.
2)Click dreapta si RUN AS ADMINISTRATOR.
3)Apoi vom da YES
o sa iti apara o casuta, unde vei scrie: bcdedit /set IncreaseUserVA.
apesi enter, iar apoi trebuie sa scrie "The operation completed succesfully!
asa... apoi este obligatoriu restart la pc;).
P.S: merge doar la windows 7...
In caz ca nu ti-a mers, uite linkul de descarcare joc : http://metin2alaska.ro

| Ene_Robert_2001 a răspuns:

Sau daca vrei, unde ai folderul Metin2 Alaska, intra acolo unde scrie Run time ERRor, si dai pe prima varianta. Sper ca te-am ajutatwinking happy