| WohooAmTreiFunde a întrebat:

Dece fetelor nu le plac jocurile video la fel de mult precum baietilor?

4 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

E acelasi intrebare ca si cum ai spune de ce baietilor nu le plac sa faca shopping la fel de mult ca fetelor.

| rZv995 a răspuns:

Poi baietilor de ce nu le plac papusile ca fetelor>?

| JomelaMaya a răspuns:

Păi nu le plac deoarece nu le consideră asa de frumoase nu stiu nici eu nu sunt pasionata d ele nu nu, dar de asta mereu tot acelasi lucru te plictisesti

| Mariinaa a răspuns:

Cine a spus asta?! Mie imi plac! Daca imi plac sunt baiat?laughing
Acum depinde si de fete (ce-i drept ), dar am intalnit baietii care sunt total dezinteresati de jocurile video! Deci depinde si de om!
Stii vorba aia cu :"Nu te poti... in gusturile omului "?!laughing
Se aplica si in cazul de fata!
O seara buna!