| anonimulllll a întrebat:

Dece nu merge nici un poker online. trebuie ceva sa instalez ceva codeck?

5 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Pokerstars mie imi merge intra pe site lor si ala merge sigur.

| anonimulllll explică (pentru TudyCFR):

L am instalat da nu imi apar mesele d joc, asa patesc la toate.

| TudyCFR a răspuns (pentru anonimulllll):

Reinstal driver placa video daca nu cred ca ai nevoie de un nou windows.

| anonimulllll explică (pentru TudyCFR):

Am reinstalat driver. si acum scrie geva in genu ca " cautarea la server nu a putut fi stabilita". ce trebuie sa fac?

| TudyCFR a răspuns (pentru anonimulllll):

Scoate iar jocul daca nu vei reusi ai nevoie de un windows nou.