| mickhael a întrebat:

Dece nu-mi merge GTA San Andreas Multiplayer? Cand intru pe un server imi da o eroare.Imi scrie:Sa:mp to instalized, Conecting to 123.454.34(nr serverului)Apoi imi da o eroare ca cica sa ma retrag(retryng) the server diden't respond sau ceva de genu.
Va rog sa lasati comentariu.

7 răspunsuri:
| vanhelsing689 a răspuns:

Stiu eu...dai jos la internet-click dreapta si connected(nu-ti merge pentru dadeai pe un server nefunctional, mi s-a intamplat si mie si nimeni na scris raspuns corect:-()Bafta:-)

| Mitzzăăă a răspuns:

Simplu, nu merge serverul / Nu este deschis / Este pe alta versiune pe care tu nu o ai >.>. Funda?

| mickhael explică (pentru Mitzzăăă):

Ma am mai vazut pe cineva cu aceas problema tot pe TPU si cineva i-a zis ca cica nu a instalat crak bun mitizzzaaa! Esti sigur de asta? Zimi daca ti s-a intamplat si tie!

| Mitzzăăă a răspuns (pentru mickhael):

Nu are cum, deoarece daca nu aveai crack bun din prima nu te baga pe joc. Dar te baga si iti da Not Responding = Nu merge serverul / Nu este deschis / Este pe alta versiune pe care tu nu o ai

| mickhael explică:

Ma am mai vazut tot pe TPU pe cineva cu aceeasi problema si a zis cineva ca cica nu a instalat crak bun.Esti sigur ca asta e problema mitzzzzaaa? Zimi daca ti s-a intamplat si tie!

| mickhael explică:

Cred ca nu este pe versiunea mea pentru ca gasesc si pe alti pe server..pe unele servere. Zimi daca ti s-a intamplat si tie.Si daca ai un server pentru versiunea v.0.2.2

| mickhael explică:

Daca vrei vorbim la adresa de mess.
miky00161.pe yahoo mitzzzaaaa