| PlayZeeK a întrebat:

Dece nu mi se deschide counter strike 1.6 mi se deschide doar protocol 48. Am incercat pe hns edition v3, v4, si v5 si nu se deschide. imi aparea aceasta eroare:

http://img850.imageshack.us/img850/6041/eroarei.png

2 răspunsuri:
| aryflo98 a răspuns:

Si eu am patit la fel dar mi-am loat cs carbon 1.0 si a mers. (Doar ca pe acest c.s. nu ai acces la coduri.

| Marius3429 a răspuns:

Apasa click dreapta si apasa proprietati mai departe dupa ce se deschide apesi compatibilitate ori compatibility nu are mare importanta apoi alegi ce windows ai tu la computerul teu si aplici si gata
sper ca te-am ajutat