| BadBoy05 a întrebat:

Deci am cont de filelit imi puteti explica care ii treaba cu FreeLeech?

Răspuns Câştigător
| Smookie9 a răspuns:

FreeLeech inseamna ca nu ti se ia in considerare Download-ul, doar Upload-ul, ceea ce iti e folositor ratiei.Cu cat ai ratie mai mare cu atat e mai bine, daca ai ratie mica risti sa-ti fie dezactivat contul.Ratia ti se mareste atunci cand Upload-ul tie mai mare decat Download-ul. Sper ca ai inteles. Funda?big grin

| BadBoy05 explică (pentru Smookie9):

Mersi.oricum cam la ce medie ar fi bine sa imi pastrez ratia?

| Zangetsu a răspuns (pentru BadBoy05):

Peste 1.00

| BadBoy05 explică (pentru Zangetsu):

Ok mersi