| Execution a întrebat:

Deci am o problema la call of duty 4 prima data cand l-am instalat a mers m-am jucat ce m-am jucat am facut lvl 7 dar cand am vrut sa ma joc iar imi aparea o chestie "Run in safe mode" orice i-as da yes sau no nu merge [IMG]http://i.imgur.com/D63XD.jpg[/IMG]

7 răspunsuri:
| Execution explică:

Precizez ca am windows xp.

| xDragonuL a răspuns:

Dai yes dar setarile la grafica si sunet se vor reseta.

| HiONlOCK a răspuns:

Buna am avut si eu problema chesia e ca mi-a dat o eroare cand eram in joc, m-a scos si cand am intrat din nou si cand intram in joc imi aparea tot mesajul asta, sfatul meu e sa dai nu si joci normal in continuare

| Execution explică (pentru HiONlOCK):

Am spus ca orice as da intre yes si no jocul nu merge chiar asa greu?

| HiONlOCK a răspuns:

Atunci Instaleaza din nou jocul

| Execution explică (pentru HiONlOCK):

Am incercat tot la fel mi-a facut...

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru Execution):

Ori ai ceva ce iti lipsesti la pc(nu indeplinesti vreo conditie) ori nu e bun jocul/sau acesta nu merge pe windowsul pe care il ai