| xAlex_4616 a întrebat:

Deci am o problema mica. poate mare si enervanta la steam. asa. azi am reinstalat windows-ul instalez steam-ul apoi counter-ul ma joc np pana aici dau un restart la pc a 2-a oara cand sa intru in steam poc fatal eror: unable to load platform modules am incercat toate natiile de incercari si nu am reusit nimic ca sa il fac sa mearga trebuie sa il sterg de tot apoi sa sterg din registru tot ce tine de steam. ca sa il fac sa mearga iar deci care mai aveti problema asta sau care a-ti avut-o si a-ti rezolvat-o ajutati-ma si pe mineee! Funda daca rezolv. :]

1 răspuns:
| Anastasia39 a răspuns:

Windowsul trebuie de instalat iar, deoarece la instalare ai8 facut careva greseli