| zidrax a întrebat:

Deci am primit de la un amic s0beit pe gta san andreas doresc sa-l folosesc in mulyplayer dar cand imi alges sv si sa dau spawn ca sa intru in joc imi da o eroare de la GTA zice ca gta_sa. exe nu mai functioneaza cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| KaoSStixX a răspuns:

Ei bine este posibil ca acel sobeit sa nu fie actualizat pentru aceasta versiune de samp, daca doresti adauga-ma pe messenger: pilu_nelutu, o sa iti ofer eu un sobeit, care merge!

Nu il pot publica!