| aMIR_1953 a întrebat:

Deci am si eu o intrebare, o sa incep:
cand intru in sa-mp [san andreas multiplyaer]imi apare alb, si dup negru putin, si dup iar alb, si dupa ma baga in single player si jos arata v1.01.A si era sa uit caci cand dau la new game dau load game si dup unde am ramas si dup imi zice ca am primit crash[tot in sa-mp]

1 răspuns:
| C0nflic7 a răspuns:

Fii atent,jocul sa-mp se joaca cu jocul foarte curat,desigur merge si cu cate masini modificate dar trebuie sa fie compatibile cu samp,daca ai un mod pe san andreas, instalat, stergel si baga-l pe cel original!