| anonim_4396 a întrebat:

Deci dau owner,leader,helper, admin celui care imi hosteaza GRATIS un severer de samp.
GM este God Father, vreau host doar cu 100 playeri sau mai putin discutam noi.
Cine este de acord sa ma ajute primeste Funda.
Va rog sa va lasati detalile de contact de pe skype, in comentari cei care doresc.

1 răspuns:
| Ryuunosuke a răspuns:

Îţi dai seama că nu îţi poate hosta sv nu? Ci trebuie să cumpere un sv făcut la firma de host, şi dacă serverul tău curent care îl ai nu este pentru linux nu va putea fi pus pe host.