| IamFantastic a întrebat:

Deci de cate ori descarc 4story.ro mi se blocheaza la 36% si nu imi dau seama de ce, de ce mi se blocheaza?
dau funda pentru un raspuns care sa ma ajute sa downloadez jocul intreg si sa mearga sa il joc.

5 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

E usor ori ai carculatoru prea plin de cine stie ce ori e prea vechi... deci sterge cateva lucruri de pe carculator. daca nu mere inseamna ca e ori vechi ori virusatwinking bafta big grin

| XxTerrorxX2 a răspuns:

A am uitat sa-ti zic sa-mi dai funda deci fundita por favorlaughing

| IamFantastic explică:

laughing nu am nimic in PC. decat metin2 si calculatorul nu e vechi

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Pai atunci carculatorul nu suporta 4story si nul incarca straight face...

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Pai atunci asta