| Catacombe a întrebat:

Deci, este o nebuna pe ask sub numele de Golden Eyes care sustine ca este vampir si ca are colti. Dar nu vrea sa arate nici o poza. Spune ca mai are tovarase vampir ...Mdea, ce sa zic, nimeni nu o crede, dar poate fi posibil?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Traiesti din povesti? de unde naiba vampiri? mai sunt nebuni, care beau sange de animale si spun ca sunt vampiri.sunt niste tampiti.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Normal ca poate fi posibil... in mintea ta proasta. Traiesti cumva in cartile de povesti? Atat de fraiera esti incat nu-ti dai seama ca asa ceva nu exista si de asta nu vrea sa puna poze?