| anonim_4396 a întrebat:

Deci, eu vreau sa sterg un cont de pe un joc prin script, insa intrebarea este unde pun scriptul? (daca aveti cumva scripturi bune, va rog sa mi le oferiti)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E atat de vaga intrebarea ta... in principiu pe serverul unde e hostat jocul daca e unul online. Sever la care nu ai acces.

| johnnny123 a răspuns:

Doar asta e întrebarea, "unde pui scriptul"? Cred că de fapt sunt mult mai multe întrebări, doar că nu realizezi tu cât de complex este subiectul.