| SergiuSergiu1999 a întrebat:

Deci imi da o eroare la CS mai precis asta : Could not connect to server.
Am incercat sa intru pe aproate toate serverele de CS si pe toate imi zice asta.Net-ul imi merge. Cs l-am reinstalat de 3 ori si la fel. Am incercat sa imi iau alte CS-uri, dar la fel.
MA PUTE-TI AJUTA URGENT!

1 răspuns:
| 2002DanieL a răspuns:

Salut, dezinstaleaza CS-ul din calculator, dupa il poti instala, tie iti da aceasta eroare deoarece ai primit destroy ( ti-a stricat cs-ul, probabil ai jucat cu cod ceva ).