| DrAg0SLykoz a întrebat:

Deci,jocul asta a schimbat viara a milioane de oameni!
CE VA PLACE FRATILOR LA MINE CRAFT?
Are o grafica de cea mai proasta calitate(dupa parerea mea, de fapt asa si este)
Eu nu pricep... daca ma puteti ajuta(de fapt vreau sa aflu ce va placelaughing

5 răspunsuri:
| thebiggesttroll a răspuns:

Este foarte addictive si poti face multe in el.

| DrAg0SLykoz explică:

Nu voi pricepe nciodata...

| gamestoper1998 a răspuns (pentru DrAg0SLykoz):

Stii ce este LEGO? Noh jocul acesta este tot un fel de LEGO numai ca cu univers zombie si alte creaturi(tot stil lego). Deci in principiu un fel de LEGO pentru copii mari =)

| iMiss a răspuns:

Serios, pe mine nu ma intereseaza grafica in acel joc, ma intereseaza ce fac.

| onepurenemy a răspuns:

Ana este mai mult de explorat lumea este uriasa nu iti ajunge o viata sa o parcurgi