| Ilonta_Raffa_1997 a întrebat:

Deci, la cs, vreau sa-mi schimb arma de pe o mana pe alta ceea ce vreau sa zic, cand ma uit in dreapta sa mi-se schimbe pe dreapta, cand ma uit in stanga sa mi-se schimbe pe stanga.
Cam care ar fi setarile? Dau funda!happy

4 răspunsuri:
| ExOrCisM a răspuns:

Daca vrei arma pe stanga : cl_righthand 0 pe dreapta cl_righthand 1 BAFTA SI FUNDA PLZ :*

| Ilonta_Raffa_1997 explică:

Asta stiu... da' eu vreau ceea ce am cerut, din pacate

| TheFanta a răspuns:

Pai mai poti asa : intri in now game sau joc nou alegi garta ct sau t su apesi h acolo dai pe prima si dai pe pen ultima sa fie stanga si ultima sa fie dreapta sper ca te-am ajutat.

| Ilonta_Raffa_1997 explică:

Pfuuu... da' cititi si voi ce am scris, va rog! nu joc de ieri! oricum Mersi!