| AndreiLOOL a întrebat:

Deci mi-am luat Assassins creed Revelations original.Am jucat cateva zile dar azi launcherul de la u play nu stiu ce are de nu ma logheaza.Scriu username si password dar zice" Log in failed! Please check your username or password and try again.". Cu aceleasi date intru pe site-ul assassins creed si imi merge si cu acelease date intru si pe Ubisoft.com dar nu merge la uplay launcher. Ce are jocul?

3 răspunsuri:
| AndreiLOOL explică:

Acum mi-a merg launcherul dar tot vreau sa stiu ce a avut.

| Chetrica a răspuns:

Poate ai avut un wave de la serverul de joc

| Tr1ssT a răspuns:

Nu cred ca e de vina jocul.Probabil cineva si-a facut de cap cu contul tau.