| ancutzadracutza a întrebat:

Deci mor serios! Mi-am cumparat stikere pe imvu si nu pot sa le pun pe pagina de profil! Ce fac? Cum le pun? Raspundeti cat mau repede ca, cred ca turbez! Dau funda celui mai explicit raspuns! Repede!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Intra pe pagina ta de profil http://avatars.imvu.com/NumeleAvataruluiTau si cauta fereastra "Stickers", in respectiva fereastra se vor afla toate sticker-ele tale. Le poti pune pe profil, tinand click pe ele si tragandu-le in afara casutei, in locul unde doresti.

1 răspuns:
| ancutzadracutza explică:

Pai nu gasesc fereastra asta "stikers"unde o gasesc poti sa explici la pagina de profil sau acolo unde imi editez profilul ca la pagina de profi nu am gasit-o.te rog rasundemi.