| Google123 a întrebat:

Deci sa incep cu inceputu, Am un windows 7 acum si merge greu deja, si mie la acest pc nu prea imi citeste cd'urile si am un stick si pe ala il citeste adica il am in my computer cand il bag merge dar vreau sa imi bag windows last xp v21 pe el il am descarcat tot dar va rog care ma poate ajuta nu sa imi spuneti ca nu stiu, nu stiu pur si simplu sad, adica poftiti un id fragmakercsalex@yahoo.com,dar as dori ajutor acum adica as dori sa intre cineva cu team wieher 8 si sa imi copyeze pe stick windows last xp v21 ca il am eu descarcat tot numa sa stiti sa il bagati va rog, dau funda! si raman recunoscator!

1 răspuns:
| MaverickSH a răspuns:

In primul rand nu e simplu sa facu un Stick bootabil, deci iti trebuie un CD
In al doilea rand, nu poti sa rulezi Team viewer in timp ce instalezi un Windows