| marian200 a întrebat:

Deci,stiu ca s-a mai pus aceasta intrebare de milioane de ori, dar eu tot nu am gasit ceva sa imi placa ori s-au inchis, asa ca va mai rog odata sa imi dati un metin2 ca metin2 mage,in care faci yang repede, cresti repede, iteme care evolueaza peste 100+, daca stiti vreun metin in genul lui mage, dau funda+vot!
Va rog frumos sa nu veniti cu:metin2:gx,tim,fun,united,xs,os,tdl etc...
Vreau doar metine cu cerintele de mai sus

Răspuns Câştigător
| darkasgers a răspuns:

Mt2 terra

1 răspuns:
| GaNjaGUN a răspuns:

Mda esti prost daca nu iti place tdl sau lenes dar incearca la tdl svr chronos!