| invincibil a întrebat:

Despre metin2 descarc toate hakurile metin2 si la toate imi apare ca windosul nu are nu stiu ce component daca stie cineva dc sau imi trimite programul daca trimite programul funda daca stie dc si spune vot

1 răspuns:
| mitzuthebest a răspuns:

Faza e ca de la ultima mentenanta de pe 24 nu mai merge nici un hack, s-au facut altele pentru versiunea actuala de metin2ro dar pana acum au aprut doar fishbot, si ala cu care aduni monstri la tine si omori. Daca vrei pagina de unde le poti descarca id meu:mastergame174 (totul e moca nu trebuie sa platesti nimic)