| Ciocoflencea a întrebat:

Diablo 3 faimosul joc se poate krakui sau se poate face rost de el krakuit cine l-a luat sa-mi zica si mie va rog sau daca il cumpar e permanent sau e doar pe o perioda de timp? va rog chiar ma fascinat jocu dar nu vreau sa dau bani aiureabig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un guest pass cu care poti juca primul act. oricine a cumparat jocul are un guest pass, vezi si tu daca cunosti pe cineva sau milogeste-te pe forumuri sau site-uri de profil.

| Wehrmacht a răspuns:

Cauta informatii despre Mooege.Era pentru beta, dar cred ca o sa il faca sau deja il fac si pentru versiunea completa.