| 3lnyn0 a întrebat:

Din ce cauza la fifa 12, la cariera joc doar in campionat si cupa,am mai avut cariera si jucam in champions leauge si europa league.(nu in ambele in acelasi sezon). Cand dau la statistici imi apare doar campionatu,cupa angliei si alte ligi. champions league, europa league, F.A. cup nu imi mai apar.cum pot sa fac sa-mi apare. Mentionez ca am dezinstalat si am instalat iar fifa si am sters salavarile de la prima instalare, iar cariera am facut-o cu chelsea

2 răspunsuri:
| corinuta20 a răspuns:

Buna cum pot juca si eu in campionat?
unde apas?

| Nguyen_Kanya_1994 a răspuns:

In primul rand, pentru a juca in europa/champions league trebuie sa te califici. Nu poti direct din primul sezon... Termini campionatu` cat mai sus sau iei cupa si joci in europa sau champions. Bafta!